Maximum kart Total akaryakıt kampanyası 16 Şubat–31 Mart 2024

  • 18 Şubat 2024
Maximum kart Total akaryakıt kampanyası 16 Şubat–31 Mart 2024

Maximum kredi kartı sahipleri üye Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 600₺ ve üzeri 4 adet harcamada 150₺ maxi puan hediye edilecektir. Kampanya 16 Şubat–31 Mart 2024 tarihleri arasında maximum mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kazanılan puanlar sadece totalde geçerli olacaktır.

.Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuanlarınız 4 Nisan 2024 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2024 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x