Maximum kart Yemek sepeti %50 maxi puan hediye kampanyası

  • 27 Aralık 2017
Maximum kart Yemek sepeti %50 maxi puan hediye kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri Yemek sepetinden verecekleri sipariş tutarlarının yarısı kadar maxi puan kazanacak. Kampanyada toplamda 15 TL kazanılabilir. Kampanya 25-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard , İş’te Üniversiteli).  Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dahil kartınız/kartlarınızla Maximum Mobil Yemeksepeti uygulaması üzerinden yapmanız halinde mümkündür.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, iptal -iade edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.
Ödül Kullanımı : MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 9 Ocak 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Ocak 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece www.yemeksepeti.com internet sitesi, mobil sitesi ve Yemeksepeti uygulamasında kullanılabilecektir.
Ek Koşullar : Kampanyada dağıtılacak toplam MaxiPuan ödül tutarı 50.000 TL ile sınırlıdır.İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    bu uygulamadan yemek siparişi verilemiyor sadece semtin favorisi 1 veya 2 yemek çıkıyor birde geçmiş siparişlerini verebiliyorsun şaka gibi

BİR YORUM YAZ