Maximum kredi kartı 2024 sevgililer günü giyim kampanyası

  • 01 Şubat 2024
Maximum kredi kartı 2024 sevgililer günü giyim kampanyası

Maximum kredi kartı 2024 sevgililer günü giyim kampanyası kapsamında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 1500₺ ve üzeri her işlemde 100₺ olmak üzere toplamda 500₺ indirim kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden  1-14 Şubat 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Privia Black Kredi Kartları, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x