Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kredi kartı restoran kampanyası 1-31 Ağustos 2022

  • 02 Ağustos 2022
Maximum kredi kartı restoran kampanyası 1-31 Ağustos 2022

Maximum kredi kartına özel restoran kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız her 250 TL ve üzeri alışverişte 25 TL olmak üzere toplamda 200 TL hediye maxi puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya maximum mobilden 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Maximiles, Maximiles Select, Bankamatik Kartı ve Maxipara Kart
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximiles Black, Privia Black, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Yemeksepeti internet sitesinden ve mobil uygulamasından, Maximum Mobil uygulaması aracılığı ile verilen Yemeksepeti siparişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 8 Eylül 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.
Ek Koşullar: Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler ve internet üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, Maxipuan yüklenmeyecek veya yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
    1. Nesrin Özkaya dedi ki:

      Happiness teşekkürler yayınlandı.

BİR YORUM YAZ