Maximum mtv kampanyası 2024

  • 10 Ocak 2024
Maximum mtv kampanyası 2024

Maximum kredi kartına özel 2024 mtv ödeme kampanyasında 3 taksit kolaylığı sunuluyor. Mtv ödemelerinizi tüm kanallardan yaparak 3 taksitle ödeyebilirsiniz Kampanya 5 Şubat 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır. Mtv taksitlendirme işlemi katılımını maximum mobilden yapabilirsiniz.

Bankamız tüm kanalları (İşCep, İnternet Şube, Maximum Mobil) ve gib.gov.tr üzerinden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılarak yapılacak 300 TL ve üzeri MTV ödemelerine peşin, 2 veya 3 taksit seçenekleri sunulacak, gib.gov.tr adresi üzerinden doğrudan yapılacak 300 TL ve üzeri peşin ödemeler sonradan 2 veya 3 taksit olarak faizsiz taksitlendirilebilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:
* İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç kredi kartları ile 300 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.)

Kampanyaya dâhil olmayan kart ve işlemler:
* Ticari kredi kartları,
* Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler,

Ek koşullar:
– Kampanya 1 Ocak – 5 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
– Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt limiti bulunmaktadır.
– Ocak ayı MTV ödeme dönemi 1-31 Ocak 2024 tarih aralığıdır.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

2024 Ocak MTV Taksit Kampanyası Kapsamında;
> gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek 300 TL ve üstü ödemelerde tek çekim, 2 veya 3 taksit,
> İnternet Şubesi, Maximum Mobil ve İşCep uygulaması üstünden yapılacak 300 TL ve üstü ödemelerde tek çekim, tek çekim, 2 veya 3 taksit,
> gib.gov.tr üstünden doğrudan yapılacak 300 TL ve üzeri peşin ödemelerde sonradan 2 veya 3 taksit olarak faizsiz taksit seçenekleri sunulacaktır.

Maximum Mobil ile Öde: Maximum Mobil kullanıcılarının elektronik ticaret alışverişlerinde ödemelerini kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabildikleri bir ödeme yöntemidir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x