Kampanya ve İndirim Haberleri

Metro market maximum kart kampanyası 8 – 28 Ağustos 2019

  • 08 Ağustos 2019
Metro market maximum kart kampanyası 8 – 28 Ağustos 2019

Maximum kredi kartınızla metro marketlerden yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL değerinde hediye maxi puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 8 – 28 Ağustos 2019 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız 05 Eylül 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Eylül 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ödül MaxiPuanlar sadece Metro Marketlerde kullanılabilecektir Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ