N11 maximum kart kampanyası 1-31 Temmuz 2016

  • 01 Temmuz 2016
N11 maximum kart kampanyası 1-31 Temmuz 2016

Maximum kredi kartına özel N11.com kampanyası başladı. N11 bu ay maximum sahiplerine özel 500 TL üzeri harcamalarda 50 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 75 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanya fırsatla uygulaması üzerinden yapılan başvurularda 1-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

1.Kampanyamıza katılım talebinizi iletmek için;

• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Twitter hesabınız üzerinden #n11defirsatla hashtag’i ile tweet gönderebilir,
• İş Bankası müşteri kaydınız ile eşleştirilmiş Facebook hesabınızla FIRSATLA sekmesinde yer alan n11.com kampanya görseli üzerinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayabilir,
• N11 yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilir,
• maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilirsiniz.

2. FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için buraya , Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.
3. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Ağustos 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır.
6. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “N11” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10. Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
11. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
13. Kampanyamız kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir.
14. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
15. Korumalı Twitter hesaplarından paylaşılan hashtag’ler tespit edilemediği için Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nda belirtildiği üzere Twitter üzerinden kampanyalara katılmak için hesabınızın gizli olmaması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ