Shell maximum kart kampanyası 4×100’e 25 TL hediye 1 Kasım-15 Aralık 2015

 • 31 Ekim 2015
Shell maximum kart kampanyası 4×100’e 25 TL hediye 1 Kasım-15 Aralık 2015

Maximum kredi kartı ve Shell işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde tüm istasyonlarda yalnızca maximum kart poslarından yapacağınız her 4 adet 100 TL ve üzeri harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız.

Kazanılan puanlar sadece Shell istasyonlarında kullanılabilecektir.

Kampanya 1 Kasım-15 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İstasyondan yapacağınız benzin, otogaz, gıda vs. gibi tüm işlemlerde geçerlidir.

Katılım için kampanya resmi sayfasındaki KATIL butonunu kullanabilirsiniz. Telefondan SHELL yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte İş Bankası Maximum Kart için 4402’ye; Ziraat Bankası Maximum Kart’lar için 4757’ye SMS gönderebilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan ekstra MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 4 Ocak 2016’dır.

Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Bankamatik kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir ve Bankamatik kartlar için SMS gönderilmesine gerek yoktur. Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanyadan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kart ile ya da İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Bankası Maximum belirtilen kredi kartı  ile yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  gıda marketi geçrlimi

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Sadece Shell istasyonundan alırsanız geçerli. Arkadaşlar bu tip akaryakıt kampanyalarında istasyondan alacağınız sigara, su, kola vs. gibi ürünlerin ücreti pos cihazına toplu girilir. Yaptığınız alışveriş tek ve akaryakıt olarak görünür.

 3. Anonim dedi ki:

  maksımıl kartıgeçerlimi

 4. Hakan dedi ki:

  Her 4*100 E mi 25 TL yani 8 defa yaparsa 50 mi kazanacak ?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.