Total maximum kampanyası 25 TL hediye 16 Mayıs-30 Haziran 2016

  • 16 Mayıs 2016
Total maximum kampanyası 25 TL hediye 16 Mayıs-30 Haziran 2016

Maximum kredi kartı sahipleri Total akaryakıt istasyonlarından yapacakları alışverişlerde 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında üye Total istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri dördüncü alışverişte 25 TL maxi puan kazanacaksınız.

Kazanılan puanlar sadece Total’de geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Total İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
3- Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “TOTAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TOTAL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Temmuz 2016’dır.
8- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Total istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
11- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı için de SMS kaydı koşulu aranmaktadır.
16- Kampanyamızdan MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
17- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
18- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
19- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
20- Kampanyamıza dahil işyerleri için

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. maximum karta protesto dedi ki:

    kampanya bilgisi yalnış yazılmış kampanyayı maximum kart yapıyor card finans değil

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.