Kampanya ve İndirim Haberleri

Migros Money bonus 40 money hediye kampanyası 15 Mart – 15 Nisan 2018

  • 15 Mart 2018
Migros Money bonus 40 money hediye kampanyası 15 Mart – 15 Nisan 2018

Money bonus kart sahiplerine özel kampanya kapsamında Migroslardan ve Kipalardan farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 40 money hediye edilecek. Kampanyaya 15 Mart – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 

 

Kazanılan Bonus Kullanımı

20-26 Nisan 2018

Kampanya Ayrıntıları

Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet ,Kipa mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kez 100 TL ve üzeri market alışveriş, yapan SMS ile katılan kart sahipleri 30 Money, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan kart sahipleri 40 Money kazanacaktır.
Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce; “SEPET” yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
Kampanya farklı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerde geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. Money Bonus sahibi her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 30 Money, BonusFlaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 Money kazanabilir.
Kazanılan Money’ler 20-26 Nisan 2018 tarihleri arasında kazanan kart ile sadece Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet,Kipa veya Migros Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır.
Kampanya sadece Money Bonus kredi kartları için geçerlidir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar BonusFlaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır.
Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir. Gönderilen SMS‘ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
SMS veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Garanti Bankası ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için www.moneyclubkart.com.tr ve www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x