Money kart ile harf tamamlama yarışması

 • 16 Ağustos 2013
Money kart ile harf tamamlama yarışması

Money kart kampanyaları devam ediyor. Money ile 15 Ağustos – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Migros,Tansaş,5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market’ten tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişlerde, kasa fişine 2 harf basılacaktır.Kasa fişine basılan harfler ile MONEY kelimesini tamamlayan müşterilere 5 MONEY hediye.

Kampanya Detayı:

 • 15 Ağustos – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros,Tansaş,5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market’ten tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişlerde, kasa fişine 2 harf basılacaktır.Kasa fişine basılan harfler ile MONEY kelimesini tamamlayan müşterilere 5 MONEY! hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki hediye Money’leri kullanmak için MONEY yazıp boşluk bırakarak kartınızın üzerindeki 10 haneli MIN ID numarasını yazıp, SMS ile 5818’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için kartınızın mutlaka kayıtlı olması gerekmektedir.
  Kampanya katılımı, 1 SMS ile ücretlendirilecektir.
 • 25 TL harcama tutarına alkol,sigara, TL yükleme,yeniden satış amaçlı toplu alımlar dahil değildir.
 • Aynı üründen 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için kampanya harcamasına dahil olmayacaktır
 • Teknik nedenlerden dolayı harfinizin kasa fişinize yansımaması durumunda,harfiniz 2 gün içerisinde Money Visa ile yapacağınız alışverişlerinizde kelimenize eklenecektir.
  Kampanya kapsamında Money Club ile yapılan alışverişlere 1 harf verilecektir. Money Visa ile ödemesi yapılan alışverişlerde ise ek 1 harf daha ve toplamda 2 harf verilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.