Kampanya ve İndirim Haberleri

Money kart ile harf tamamlama yarışması

 • 16 Ağustos 2013
Money kart ile harf tamamlama yarışması

Money kart kampanyaları devam ediyor. Money ile 15 Ağustos – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Migros,Tansaş,5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market’ten tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişlerde, kasa fişine 2 harf basılacaktır.Kasa fişine basılan harfler ile MONEY kelimesini tamamlayan müşterilere 5 MONEY hediye.

Kampanya Detayı:

 • 15 Ağustos – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Money Visa ile Migros,Tansaş,5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market’ten tek seferde 25 TL ve üzeri alışverişlerde, kasa fişine 2 harf basılacaktır.Kasa fişine basılan harfler ile MONEY kelimesini tamamlayan müşterilere 5 MONEY! hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki hediye Money’leri kullanmak için MONEY yazıp boşluk bırakarak kartınızın üzerindeki 10 haneli MIN ID numarasını yazıp, SMS ile 5818’e göndermeniz gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için kartınızın mutlaka kayıtlı olması gerekmektedir.
  Kampanya katılımı, 1 SMS ile ücretlendirilecektir.
 • 25 TL harcama tutarına alkol,sigara, TL yükleme,yeniden satış amaçlı toplu alımlar dahil değildir.
 • Aynı üründen 25 adet ve üzerindeki alımlar toplu alıma girdiği için kampanya harcamasına dahil olmayacaktır
 • Teknik nedenlerden dolayı harfinizin kasa fişinize yansımaması durumunda,harfiniz 2 gün içerisinde Money Visa ile yapacağınız alışverişlerinizde kelimenize eklenecektir.
  Kampanya kapsamında Money Club ile yapılan alışverişlere 1 harf verilecektir. Money Visa ile ödemesi yapılan alışverişlerde ise ek 1 harf daha ve toplamda 2 harf verilecektir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x