Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf anneler günü kampanyası 3-9 Mayıs 2021

 • 03 Mayıs 2021
Paraf anneler günü kampanyası 3-9 Mayıs 2021

Paraf kredi kartı 2021 anneler günü kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında belirtilen sektörlerden toplamda 750 TL alışveriş yaparak 40 TL paraf para kazanacaksınız. Kampanya 3-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, aksesuar, optik, saat, kozmetik, kuyum, çiçek ve elektronik sektörlerinde geçerlidir.

Kampanyaya paraf mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar kampanyaya dahil değildir. ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan ParafParalar geri alınmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Altungold da denendi sayaç işlemedi.

 2. Kendirci dedi ki:

  Altungold da denendi.sayac ilerlemedi.olumsuz

 3. Anonim dedi ki:

  Bende de sayaç ilerlemedi ancak paraf günüm indirimi geldi. Musteri hizmetlerinde talep oluşurdum,olumlu dönüş olacağı söylendi.

 4. KUDRET İNCİ dedi ki:

  beklenen provizyonda işyeri kuyum olarak mı görünüyor acaba teşekkürler…

 5. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar altungold kuyum olarak gözükmüyor değerli taşlar vb gibi alakasız bi sektör görünüyor daha önce söyledim bazı arkadaşlar itiraz etti world posu için konuşuyorum şimdiye kadar bana puan hiç yüklenmedi

 6. Anonim dedi ki:

  world karttan hiç olmadı zaten sayın anonim. paraf kart oluyordu daha önceden. şimdi niye olmadı acaba. provizyonda mı görünüyor?

 7. Anonim dedi ki:

  Benim işlemim provizyondan düştü.Harcama detayında işyeri %100 kuyumculuk görünüyor.Musteri hizmetlerindeki talebime şöyle cevap geldi.Sayin…….. filanca tarihli …….nolu başvurunuz incelenmiş olup talebiniz kampanya bitiminden sonra (yani 10 mayıs ve sonrası diyor) başvurmanız halinde olumlu değerlendirilecektir. Bende ayın 10 nundan sonra tekrar talep oluşturacağım.Durum bundan ibaret.

 8. Tilki ferhat dedi ki:

  Paraf mobilde islem tamam gorunuyor.bugun yaptım işlemi.

BİR YORUM YAZ