Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart 2021 ramazan market kampanyası 12 Nisan-12 Mayıs 2021

  • 12 Nisan 2021
Paraf kart 2021 ramazan market kampanyası 12 Nisan-12 Mayıs 2021

Paraf kredi kartı sahipleri 2021 ramazan ayına özel kampanya kapsamında market sektöründen yapacağınız 125 TL ve üzeri her 2. alışverişte 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanyaya paraf mobil uygulamasından 12 Nisan-12 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur. Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 60 TL’dir.
Kampanyaya fiziki ve sanal POS’lardan yapılan harcamalar dahildir.
Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya market sektöründe faaliyet gösteren fiziki ve sanal işyerleri dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    nasıl bir kart puanı hiç bir internet sitesinde kullanmıyorum devlet bankasısınız biraz anlaşma yapın sitelerler kullanamadıktan sonra puanı tirilyonverseniz neye yarar

BİR YORUM YAZ