Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf bankomat kart 3×150’ye 40 TL hediye 1-31 Ağustos 2019

  Vakıf bankomat kart 3×150’ye 40 TL hediye 1-31 Ağustos 2019

  Vakıf bankomat kart sahiplerine özel Ağustos kampanyası kapsamında gıda marketi, giyim, kozmetik ve restoran sektörlerinden farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3 adet harcamada 40 TL değerinde bankomat para kazanacaksınız. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 40 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
  • Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. FIRSAT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Eylül 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.