Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kart akaryakıt kampanyası 1-30 Haziran 2022

  • 06 Haziran 2022
Vakıf world kart akaryakıt kampanyası 1-30 Haziran 2022

VakıfBank World kredi kartınızla akaryakıt sektöründen farklı günlerde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4 adet ödemede 60 TL world puan kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, e-ticaret, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x