Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kart market kampanyası 1-28 Şubat 2022

  • 02 Şubat 2022
Vakıf world kart market kampanyası 1-28 Şubat 2022

Vakıfbank world kredi kartınızla market, kasap, manav, şarküteri sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 200 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 75 TL world puan kazanacaksınız. Kampanyaya 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

  • Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”GIDA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, mobil temassız ödeme ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 3 Mart 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3 Nisan 2022 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Nisan 2022 tarihinde geri alınacaktır.
5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mert
6 ay önce

Yeni yorum sistemi güzel olmuş.

Mert
6 ay önce

Teşekkürler

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x