Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kredi kartı internet kampanyası 1-30 Nisan 2022

  • 02 Nisan 2022
Vakıf world kredi kartı internet kampanyası 1-30 Nisan 2022

VakıfBank World kredi kartına özel internet kampanyası kapsamında e-ticaret sektöründen yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk harcamanız sonrası her 300 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 60 TL hediye edilecek. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Mayıs 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 25 Mayıs 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 26 Mayıs 2022 tarihinde geri alınacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x