Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world e-ticaret kampanyası internette 120 TL hediye 1-31 Mayıs 2022

  • 04 Mayıs 2022
Vakıfbank world e-ticaret kampanyası internette 120 TL hediye 1-31 Mayıs 2022

VakıfBank World kredi kartı Mayıs ayına özel kampanyasında seçili sitelerden farklı günlerde yapacağınız her 500 TL üzeri ödemede 30 TL olmak üzere toplamda 120 TL world puan hediye edilecek. Kampanyaya world mobilden 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili siteler: hepsiburada,com, gittigidiyor.com, N11.com, trendyol.com ve amazon.com.tr web site ve mobil uygulamaları
Trendyol ve Dolap.com’da cüzdan ile yapılan harcamalar dahil değildir.
Fiziki mağazalardan ve fiziki POS’lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan seçili internet sitelerinden ve mobil uygulamalarından gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 120 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Haziran 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Haziran 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x