Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart faizsiz 6 taksit kampanyası

  • 23 Kasım 2022
Vakıfbank world kart faizsiz 6 taksit kampanyası

Vakıfbank world kredi kartından güzel bir taksitlendirme kampanyası haberimiz var. İnternet üzerinden yapacağınız 100-30.000₺ arası tüm ödemelerinizi faizsiz ve ücretsiz olarak 6 ay taksitlendirebilirsiniz. Cep telefonu veya istediğiniz ürünü alıp taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya 15 Kasım-15 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Yapacağınız alışverişin taksitlendirilebilmesi için, alışverişten en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, Cepte Kazan Mobil Uygulama, İnternet Bankacılığı veya Müşteri İletişim Merkezi kanalıyla işleminizin taksit talebinin iletilmesi gerekmektedir.
15 Kasım-15 Aralık 2022 tarihleri arası yapacağınız alışverişler için 19 Aralık 2022 tarihine kadar taksit talebi iletilmelidir.
Taksitlendirmek istediğiniz peşin işlem, dönem içi işlemlerde yer almalı, ekstre kesilmemiş olmalıdır.
Taksitlendirme işlemi için, kart takip statüsü normal olmalıdır. Bir dönem ve üzeri gecikmede bulunan kartlar uygulama kapsamı dışında bırakılmıştır.
İdari veya kanuni takibe alınmış bir kart hizmetten faydalanamamaktadır.
Sonradan taksitlendirme işleminin iptali, yalnızca işlemin yapıldığı gün ve Müşteri İletişim Merkezi üzerinden yapılabilmektedir.
BusinessCard’lar, yurt dışı işlemler, üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Fast Pay, Paycell ve passolig ödemesi, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar taksitlendirilemeyecektir.
Bireysel, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x