Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world kart market kampanyası 1-31 Ocak 2023

  • 03 Ocak 2023
Vakıfbank world kart market kampanyası 1-31 Ocak 2023

VakıfBank World kredi kartınızla 2023 ocak ayına özel market kampanyası kapsamında world üyesi gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız 300₺ ve üzeri ilk alışveriş sonrası her işlemde 15₺ olmak üzere toplamda 150₺ world puan kazanacaksınız.

Kampanyaya cepte kazan uygulamasından 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Ödemeler world posundan yapılmalıdır.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”GIDA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Ürün iadesi durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Şubat 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 7 Mart 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x