Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıfbank world karttan markete özel 120 TL hediye 1-30 Haziran 2022

  • 06 Haziran 2022
Vakıfbank world karttan markete özel 120 TL hediye 1-30 Haziran 2022

VakıfBank World kredi kartı kampanyaları her ay benzer şekilde yenileniyor. Market kampanyasında Haziran ayına özel yenilendi. Belirlenen sektörlerden yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk ödeme sonrası her 200 TL üzeri ödemede 15 TL olmak üzere toplamda 120 TL kazanacaksınız. Kampanya 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki üye iş yerlerinde geçerli olacaktır.

Ödemelerde World kart posu olmasına dikkat edin.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 120 TL Worldpuan kazanabilir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”GIDA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mobil temassız ödeme ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Migros Sanal Market harcamaları geçerli değildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Temmuz 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 5 Ağustos 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x