2019 Ocak Mtv ödeme kampanyasında world karta 3 taksit fırsatı

  • 02 Ocak 2019
2019 Ocak Mtv ödeme kampanyasında world karta 3 taksit fırsatı

World kredi kartı sahipleri 2019 yılı mtv ilk taksit ödemelerini QR kod ile yaparak 3 taksit fırsatından yararlanacak. Kampanya kapsamında diğer ödemelerde 2 taksit yapılacak. World mtv ödeme kampanyası 31 Ocak 2019 tarihine kadar 100 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
1-31 Ocak 2019 Motorlu taşıtlar vergisi ücretsiz 2 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir. gib.gov.tr’den QR kod ile yaptığınız 100TL ve üzeri ödemeniz ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.
Kampanya’da aynı müşteri QR kod ile birden fazla ödeme yapabilir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları ile gib.gov.tr’den yapılacak işlemler dahildir.
QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için iOS ya da Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil uygulaması indirilmelidir. gib.gov.tr’den alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri alanındaki mobil ödeme menüsü altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır. QR Kod’u okutmak için Yapı Kredi Mobil’de Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde “QR Kod ile Ödeme”yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR kod’u okutun. Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın.
Ödeme anında web sitesi ya da uygulama üzerinden taksit seçilmesine gerek yoktur.
Yapılan harcama otomatik olarak 3 taksite bölünecektir.
Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 2 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir.
Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır.
Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir.
Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 2 taksit uygulanamamaktadır.
World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerlidir.
Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
QR ile olan ödemelere Albaraka ve Anadolubank worldcard’lar dahil olmayıp, sadece 100TL ve üzeri işlemler için 2 taksitli işlem yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ÖZCAN BODUR dedi ki:

    parafff market petrol kampanyası var

  2. mazhar dedi ki:

    QR ne anlama geliyor.

  3. Ali Kemal SARIÇİÇEK dedi ki:

    şimdi ödemek istiyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.