Ykm World Card ile %50 YKM Puan Fırsatı

  • 05 Aralık 2010
Ykm World Card ile %50 YKM Puan Fırsatı

Ykm mağazalarında çok güzel bir kampanya.World card sahipleri Ykm’de çok avantajlı.Şimdi YKM Mağazaları’nda binlerce marka içinden kendinizi seçme fırsatı sizi bekliyor.Worldcard’ınızla yapacağınız 100 TL’lik alışverişe 50 TL YKM puan hediye! Üstelik tüm alışverişlerinizde 8 taksit fırsatıyla.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. melek nizam dedi ki:

    merhaba kampanyanızla ilgili öğrenmek istediğim;wörd karta ilk müracatta 200 liralık alışveriş yaptığımda 100 lira içindenmi düşülecek? bilgilendirirmisiniz. saygılar…

  2. M.Yaşar Dilber dedi ki:

    Merhaba.ben Mersin çarşı mağazanızda %50 kampanyanızdan faydalanarak iki adet Nike markalı okul çantası almak istedim görevli personellerinizden bilgi aldım.Kampanyadan faydalanabileceğim söylendi.Ertesi gün oğlumla mağazanıza gittik,çantaları beğendik, bedeli 116 TL.tuttu. Kasadan Vord kartla işlemleri yaptık,görevliye kartımıza yüzde 50 indirim yansıtıldımı? diye sorunca evet cevabını aldım.Kontrol edermisiniz dedim,yapılan kontrolde ”aldığınız çantalar yüzde 50 kampanyasına girmiyor” cevabını aldım.Bunun üzerine alışverişi iptal ettim.Ben mağazanıza yaklaşık 20 km uzaklıkta oturmaktayım.Beğendiğimiz çantaları almak için ,mağazanıza 2 defa gittim.Yani 80 km.yol katettim.Eger ben kampanyadan yararlanıp yararlanmadığımı sormasaydım YKM gibi ciddiyetine inandığım bir firma tarafından kandırılmış olacaktım.YKM gibi bir firmaya ”YAKIŞTIRAMADIM”.

  3. samet özlük dedi ki:

    tüm ykm alışveriş mağazalarında, tüm ürünlerinizde %50 kampanyanız geçerlimi.Bilgilendirirseniz iyi olur.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.