Kampanya ve İndirim Haberleri

A101 world kredi kartı kampanyası 1-15 Mart 2021

  • 02 Mart 2021
A101 world kredi kartı kampanyası 1-15 Mart 2021

A101 internet satış sitesinde world kredi kartınızla yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanyaya world mobilden 1-15 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 01-15 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya a101.com.tr’de tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir, A-101 Kapıda’dan yapılacak alışverişlerde yalnızca bireysel Yapı Kredi Kredi kartları ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
Kampanyaya a101.com.tr’de tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir, A-101 Kapıda’dan yapılacak alışverişlerde yalnızca bireysel Yapı Kredi Kredi kartları ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
Kampanya a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından yapılacak yapılacak alışverişlerde geçerli olup, fiziksel A-101 mağazalarında geçerli değildir.
Worldpuan ile yapılan alışverişler,taksitli alışverişler iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 26 Mart 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 6 Nisan 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Nisan 2021 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
a101.com.tr’den ve A-101 Kapıda uygulamasından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ