Kampanya ve İndirim Haberleri

Amazon world kredi kartı kampanyası 16 – 31 Mart 2021

  • 16 Mart 2021
Amazon world kredi kartı kampanyası 16 – 31 Mart 2021

Türkiye’nin tüketici memnuniyeti en yükse online alışveriş sitesi Amazon yeni kredi kartı kampanyası kapsamında world kart sahiplerine özel 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 75 TL değerinde world puan hediye ediyor. Kampanya 16 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında world mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 16 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard’lar, Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard’lar, Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
Tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanya kapsamında 16-31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 8 Nisan 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 19 Nisan 2021`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 20 Nisan 2021 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka Worldcard’lar,Vakıfbank Worldcard’lar, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanyaya Anadolubank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 16 Mart-31 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
Yapı Kredi ve Amazon Türkiye kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Türkiye’nin tüketici memnuniyeti en yükse abartılı olmuş.

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Abartı değil açık ara diyebilirim. Onlarca tecrübe sonucu yazdım. Sizin daha iyi dediğiniz bir firma varsa burada oylayalım isterseniz.

  3. Anonim dedi ki:

    Nesrin Hanıma katılıyorum. Satıcısı kendisi olduğu ürünlerde anında kargo en geç 48 saat içinde elinde (Mersin için).

BİR YORUM YAZ