Andre Rieu İstanbul 2015 konser biletlerinde %10 indirim

  • 22 Aralık 2015
Andre Rieu İstanbul 2015 konser biletlerinde %10 indirim

World kredi kartı sahipleri konser biletlerinde indirimlerden faydalanmaya devam ediyor. Şimdi Andre Rieu İstanbul 2015 konserine özel kampanya kapsamında world ile ödemelerde %10 indirim yapılacaktır. Biletix üzerinden tüm Yapı Kredi bankası kredi kartlarına özel kampanyada 9 adet bilete kadar %10 indirim uygulanacaktır.

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu, Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda yepyeni gösterisi ve muhteşem şovuyla bir kez daha Türkiye’ye geliyor. 2015 Dünya Turnesi kapsamında IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 10 Mart’ta Ankara’da ilk kez konser verecek sanatçı, 12 Mart’ta ise İstanbul’da sahne alacak.

Klasik müziği olimpiyat statlarına taşıyarak geniş kitlelerle buluşturan dünyaca ünlü sanatçı André Rieu, kasım ayında bir kez daha Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. Geçen yıl kasım ayındaki konserinde sahneye karlar ve rengarenk balonlar yağdıran, sürpriz Türkçe şarkılarla gönülleri fetheden Rieu, bir kez daha hafızalara kazınacak bir sahne şovuna imza atacak.

“Valslerin Kralı” André Rieu, 2016 Dünya Turnesi kapsamında IEG Live ve Piu Music işbirliğiyle Ankara’da ilk kez konser verecek. 10 Mart’da Ankara Arena’da sahne alacak ünlü sanatçı, yepyeni sürprizlerle izleyicisinin karşısına çıkacak. 12 Mart’da ise İstanbul’da Ülker Sports Arena’da konser verecek Rieu, her iki konserinde de dünyanın en ünlü orkestralarından Johann Strauss Orkestrası’yla sahne alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.