Kampanya ve İndirim Haberleri

Arçelik Beko world kart kampanyası blender hediye 16 Mayıs – 16 Haziran 2022

  • 19 Mayıs 2022
Arçelik Beko world kart kampanyası blender hediye 16 Mayıs – 16 Haziran 2022

World kredi kartı sahipleri Arçelik ve Beko mağazalarından yapacakları 12.000 TL ve üzeri ödemelerde Beko vitaminist blender hediye alacak. Kampanya 16 Mayıs – 16 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Hediye edilen blender değeri 475 TL. Beyaz eşya alacaksanız world kartla ödeyip fırsattan yararlanmayı unutmayın!

Üstelik peşin fiyatına 9 aya varan taksit!

Kampanya Ayrıntıları
12.000 TL ve üzeri alısverise Beko Vitaminist Personal Blender hediye kampanyası: 16 Mayıs-16 Haziran 2022 tarihleri arasında banka sisteminde BEKO olarak kayıtlı, markanın beyaz eşyalarının satısının yapıldığı Üye İşyerleri’ nde geçerlidir.
Hediye Personel Blender, kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde “TEBRİKLER WORLD-BEKO’ dan HEDİYE PERSONEL BLENDER KAZANDINIZ, HEDIYENIZI BEKO MAGAZASINDAN ALABILIRSINIZ” mesajı çıkması sonrasında mağaza tarafından verilecektir.
Hediye verilecek ürün Beko Vitaminist Personal Blender olup kodları KB 5134 TR veya KB 5134 TI ‘ dir.
Hediye ürünün tavsiye edilen satış fiyatı kdv dahil 799 TL’dir. Hediye Beko Vitaminist® Personal Blender kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 12.000 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
Puanla yapılan işlemler, mail order ve sanal POS ile yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanılabilir.
Kampanyaya tüm Yapı Kredi Worldcard’ ları dâhildir. Ticari kredi kartları ve banka kartları kampanyaya dâhil değildir.
Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ve Chippin ile yapılan ödemelerde ürün hediyesi kampanyasına dâhildir.
Alışveriş sonrasında o an itibarıyla mağazanın stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri magaza tarafından alınacak ve ürünün magaza stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine mağaza tarafından teslim edilecektir.
Hediye ürün banka tarafından verilmemektedir.
Alışveriş yapılan mağazadan teslimat sağlanacaktır.
Slip mesajının çıkmaması durumunda Üye İsyeri yetkilisinin 444 0 448 numaralı Üye İsyeri Müşteri Hizmetleri Servisi’ni araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve kampanya koşullarının sağlanması durumunda ürün hediyesi Worldcard hamiline mağaza tarafından verilecektir.
Chippin ile yapılan ödemelerde hediye Personal Blender, Chippin kullanıcısına ödeme sonrasında, Chippin içerisinde ve bayi Chippin ekranında çıkan bilgilendirme mesajının görünmesi ile mağaza tarafından verilecektir.
Chippin uygulaması ile yapılan ödemelerdeki kampanya katılım detayları Chippin uygulamasında veya www.chippin.com adresindedir.
Chippin ’den hediye kazanımı ile ilgili anlaşmazlık durumunda Chippin kayıtları esas alınacaktır.
Yapı Kredi, Beko veya Chippin kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
Peşin fiyatına 9 aya varan taksit kampanyası:30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir ve kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Vakıfbank ve Anadolubank Bireysel Worldcard’ lar dâhildir.
BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince; Bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişleriniz tek çekim, beyaz eşya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit yapılabilmektedir.
Banka tarafından 4 taksite +5 ek taksit sağlanmaktadır.
World Eko kartlar ek taksit kampanyasından yararlanamamaktadır.
Kampanyalar sadece World Üye Isyerleri’nde geçerlidir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x