Aygaz otogaz world kart kampanyası 4×50’ye 25 TL indirim

  • 18 Mayıs 2017
Aygaz otogaz world kart kampanyası 4×50’ye 25 TL indirim

World kredi kartı sahipleri Aygaz ve Mogaz otogaz istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 4 adet 50 TL alışverişte bir sonraki 25 TL ve üzeri otogaz alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 30 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecek. 1-10 Temmuz tarihlerinde 25 TL ve üzeri otogaz alarak indirimden yararlanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri ve otomasyon ile Paro Pod’un entegre olduğu Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile 15 Mayıs-30 Haziran 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 50 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan müşterilerin, 01-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında aynı özellikleri taşıyan Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından Yapı Kredi Worldcard ile minimum 25 TL otogaz alımı yapmaları durumunda, 25 TL değerinde indirim alışverişlerin yapıldığı Yapı Kredi Worldcard ekstresine 28 Temmuz 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır.
  • Ödeme öncesinde Yapı Kredi Worldcard’ın Paro Pod’dan geçirilerek Paro özelliğinin kullanılması, hem de ödeme için Worldcard’ın Yapı Kredi Bankası World POS cihazından geçirilmesi gerekmektedir.
  • Bu işlemlerin yarım saatten daha uzun aralıkla yapılmaları durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
  • Aynı günde yapılan birden fazla 50 TL veya üzeri otogaz alışverişlerinden yalnızca biri dikkate alınacaktır.
  • Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz ürünü dışında yapılacak (akaryakıt, market, madeni yağ gibi) alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
  • Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir. Worldpuan ve World Business kart ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Her müşteri kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.