Kampanya ve İndirim Haberleri

Aytemiz akaryakıt world kart kampanyası 16 Haziran – 31 Temmuz 2019

  • 19 Haziran 2019
Aytemiz akaryakıt world kart kampanyası 16 Haziran – 31 Temmuz 2019

World kredi kartı sahipleri Aytemiz akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde Aytemiz puan kazanacak. Kampanyaya 16 Haziran – 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında world mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kazanılan puanlar 6-17 Ağustos 2019 tarihleri arasında Aytemiz istasyonlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için AYTEMIZ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kazanılan Aytemiz Puan’lar world üyesi Aytemiz istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımında harcanabilecektir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Aytemiz marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Aytemiz Puan’lar 06 Ağustos 2019 tarihinde yüklenecektir. Aytemiz Puan’ların son kullanım tarihi 17 Ağustos 2019 olup, kullanılmayan Aytemiz Puan’lar 18 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Aytemiz Puan kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ