BP akaryakıt world kart kampanyası 40 TL ekstre indirimi

 • 15 Şubat 2016
BP akaryakıt world kart kampanyası 40 TL ekstre indirimi

World kredi kartı sahipleri BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 40 TL ekstre indirimi kazanacak. Kampanyaya Yapı kredi cüzdan uygulaması ile katılarak 40 TL, diğer başvurularda 25 TL indirim kazanacaksınız .

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kampanya sayfasında yer alan Kampanyaya katıl butonuna tıklayın.

Kampanya ayrıntıları

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan BP akaryakıt istasyonlarından 15 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler, 1 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi BP istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt veya otogaz alımı yaptığında azami 25 TL indirim kazanacaktır.
 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler ise aynı koşullarda, minimum 40 TL akaryakıt veya otogaz alımı yaptığında azami 40 TL indirim kazanacaktır ve bu müşteriler 40 TL’den daha az akaryakıt veya otogaz alımı yaptığında, SMS katılımı var ise en fazla 25 TL indirim kazanabilecektir. Müşteriler kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya katılımı için Yapı Kredi World bireysel kredi kartı sahipleri, BP yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını SMS ile 4454’e , Yapı Kredi World Business kredi kartı sahipleri, YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 3160’a, Albaraka Worldcard sahipleri AL yazıp boşluk bırakmadan müşteri numaralarını SMS ile 4454’e, Vakıfbank Worldcard sahipleri BP yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Yapı Kredi World Business ve Worldcard için kazanılan indirimler 21 Nisan 2016 tarihine kadar, Yapı Kredi Cüzdan için 29 Nisan 2016 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır.
 • 1 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
 • Yapı Kredi Cüzdan katılımından kazanılacak ek indirim 15 TL’dir.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan ek faydasından faydalanamazlar.Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Lisanslı banka ticari kartları ve Yapı Kredi TL Card dahil değildir.Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için: www.worldcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com.
 • World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir.
  SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir.
 • Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ