BP akaryakıt world kart kampanyası 4×100’e 50 TL indirim 1 Temmuz – 15 Ağustos

 • 01 Temmuz 2017
BP akaryakıt world kart kampanyası 4×100’e 50 TL indirim 1 Temmuz – 15 Ağustos

World kredi kartı sahipleri üye BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL üzeri 4 adet alışverişte 50 TL ekstre indirim kampanyasından yararlanacak. Kampanyaya Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılmayan world kart sahiplerine 30 TL indirim yapılacak.

Kampanya 1 Temmuz-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler 16-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Albaraka World sahiplerinin kampanya katılımı için BP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Vakıfbank World sahiplerinin kampanya katılımı için BP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.Kampanya kapsamında işlemlerin BP marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 07 Eylül 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 13 Eylül 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır.

Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 08 Eylül 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 14 Eylül 2017 tarihinde yüklenecektir. 16-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 20 TL’dir. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL indirim kazanabilir.

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 30 TL indirim kazanabilir.

World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 30 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar ve lisanslı banka ticari kartları dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanyaya Business TLcard ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için: www.bp.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  50 değil 30

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Cüzdanla katılırsanız 50, sms ile katılırsanız 30.

 3. Isa yalcin dedi ki:

  Kampanyali bp istasyonumu arayacagiz ?bu ne bicim is uzun yods farkli bpden yaptigim onca alis veris bosa gitti.bp ile artık işim olmaz.

 4. Anonim dedi ki:

  30₺ geldi 20₺ bekliyorum

 5. Anonim dedi ki:

  Y.k cuzdan dan katildim ama 50tl yatirilmadi neden ? Bir ay onceki opet kampanyasinda 50tl yatmisti.

 6. Murat Bayram dedi ki:

  Bir ay onceki opet kampanyasinda yatan 50tl bu bp kampanyasinda 50tl yatmadi nedendir acaba

BİR YORUM YAZ