BP akaryakıt world kredi kartı kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2021

  • 02 Ekim 2021
BP akaryakıt world kredi kartı kampanyası 1 Ekim – 15 Kasım 2021

World kredi kartı yeni akaryakıt kampanyasını duyurdu. BP akaryakıt istasyonlarından world kartınızla farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde bp puan hediye edilecek. Kampanyaya world mobilden 1 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyadan kazandığınız puanlar sadece BP’de geçerli olacaktır. Ödemelerden birini QR ödemeyle yaparak ekstra 10 TL kazanabilirsiniz. Toplamda 500 TL harcamada 50 TL kazanabilirsiniz.

Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce BP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mustafa
1 yıl önce

4 ödemeyide OR kodla yaparsanız 10 tl de ordan geliyor. Tabi önce OR kod ödeme kampanyasına da katılmalısınız. ödeme başına %2 puan veriyor. 500 tl ye 60 tl puan oluyor.

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x