D-Smart world kart kampanyası indirimleri

  • 22 Eylül 2016
D-Smart world kart kampanyası indirimleri

World kredi kartı sahipleri D-Smart kampanyası kapsamında çok özel indirimlerden yararlanıyor. World karta özel fiyatları aşağıda inceleyebilirsiniz. Kampanya fiyatları 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında D-Smart
-Sinema – Dizi Paketi 47 TL yerine 39 TL
-Aile Paketi 27 TL yerine 23 TL
-Aile Paketi + İnternet (8 mbps’e kadar limitsiz internet, 50 GB AKN) 69 TL
-Aile Plus Paketi 33 TL
-Sinema-Dizi Spor Paketi 49 TL
-Mega Paket 61 TL

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard ile 31 Aralık 2016 tarihine kadar D-Smart‘tan alınacak Sinema – Dizi Paketi, Aile Paketi ve Aile Paketi + Limitsiz İnternet Paketleri`nde indirim fırsatları sunulacaktır. Yapı Kredi Worldcard müşterilerinin indirim fırsatlarından yararlanabilmesi için D-Smart aylık fatura ödemelerinin Worldcard üzerinden otomatik ödeme talimatı ile yapılması gerekmektedir. Bu koşulu sağlayan müşterilere sağlanacak indirimli paket fırsatları aşağıda sırasıyla sunulmuştur.
  • • Aylık 47 TL olan Sinema – Dizi Paket ücreti Worldcard müşterilerine özel olarak 39 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Sinema-Dizi Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Mega paket kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
  • • Aylık 27 TL olan Aile Paket ücreti Worldcard müşterilerine özel olarak 23 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Aile Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Sinema – Dizi paketi kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
  • • Aile Paketi + İnternet (8 mbps kadar limitsiz internet, 50 GB AKN) Worldcard müşterilerine özel olarak 69 TL olarak sunulacaktır. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Aile Paketi + Limitsiz İnternet alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Mega paket kanalları , 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
  • • Sinema – Dizi  Spor Paketi Worldcard müşterilerine özel olarak aylık 49 TL `dir. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Sinema-Dizi Plus Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Mega paket kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
  • • Aile Plus Paketi Worldcard müşterilerine özel olarak aylık 33 TL`dir. Ayrıca 24 ay taahhüt ile Aile Plus Paketi alan Worldcard müşterilerine hediye olarak 6 ay Sinema – Dizi paketi kanalları, 6 ay Belgeselsever ve 6 ay Eğlencesever ek paketleri hediye edilecektir.
  • • Mega Paket Worldcard müşterilerine özel olarak aylık 61 TL`dir.Kampanya 24 ay abonelik taahhüdü verilen yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir.
  • Kampanya 24 ay abonelik taahhüdü verilen yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. Abonelik için dsmart.com.tr web sitesinden, 0850 266 00 00 numaralı D-Smart Çağrı Merkezi`den veya D-Smart bayilerinden başvuru yapılmalıdır. 40 TL D-Smart Aktivasyon Bedeli ve 36 TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli, damga vergisi, 40 TL olan D-Smart (TV) iç kurulum bedeli, ilk ay kıst ücret ve varsa yalın erişim ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Kampanya kapsamında verilen uydu alıcısı ve istenirse verilecek modemin mülkiyeti D-Smart’a aittir. Modem istendiğinde kullanım bedeli, kablolu modem 2 TL, kablosuz modem 4 TL, VDSL modem 7 TL olarak abonelik süresince faturaya yansıtılır. 24 aylık abonelik süresince otomatik ödeme talimatının iptal edilmesi ve/veya ödemenin Worldcard harici farklı bir şekilde yapılması durumunda sunulan faydalar geri alınır, abone o tarihte geçerli olan fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler; aylık erişim ücreti indirimleri, iç kurulum ücreti, aktivasyon ücretleri, hediye edilen ilk ay kıst ücreti, damga vergisi ve yalın erişim ücreti aboneye faturalanacaktır. Yapı Kredi ve D-Smart kampanya koşullarında, kanal, yayın ve içeriklerinde değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Her bir Worldcard ile en fazla 3 yeni abonelik yapılabilir. Kampanyamız D-Smart stoklarındaki uydu alıcısı ile sınırlı olup, ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ