Kampanya ve İndirim Haberleri

Desa deri world kart kampanyası 50 TL hediye 15 Mayıs – 16 Haziran 2019

  • 17 Mayıs 2019
Desa deri world kart kampanyası 50 TL hediye 15 Mayıs – 16 Haziran 2019

World kredi kartı sahiplerine özel Desa deri kampanyası kapsamında yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye desa puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 15 Mayıs – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında mağazalar ve internet sitesinde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 Mayıs – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Desa mağazalarında ve desa.com.tr’de World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerden ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Ek kartlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir puan kazanabilir.
Kazanılan puanlar sadece Desa mağazalarında kullanılabilecek, e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda Kampanya kapsamında kazanılan Desa puan’lar 19 Haziran 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 30 Haziran 2019’dir. Kullanılmayan puanlar 1 Temmuz 2019’da geri alınacaktır.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden ve SMS kanalıyla katılım yapılabilecektir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.SMS ile katılım için Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin DESA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS ücreti her operatörün kendi tarife ücretine göre değişiklik göstermektedir.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değşiklik gösterebilir.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve / veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ