Kampanya ve İndirim Haberleri

Desa world kart kampanyası 40 TL hediye 1-30 Haziran 2020

  • 01 Haziran 2020
Desa world kart kampanyası 40 TL hediye 1-30 Haziran 2020

Desa deri mağazaları ve internet sitesinde world kredi kartına özel kampanya kapsamında yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Desa mağazalarında ve desa.com.tr’de World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerden ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Ek kartlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir puan kazanabilir.
Kazanılan puanlar sadece Desa mağazalarında kullanılabilecek, e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda Kampanya kapsamında kazanılan Desa puan’lar 4 Temmuz 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Temmuz 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 31 Temmuz 2020’de geri alınacaktır.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden ve SMS kanalıyla katılım yapılabilecektir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.SMS ile katılım için Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin DESA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS ücreti her operatörün kendi tarife ücretine göre değişiklik göstermektedir.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değşiklik gösterebilir.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve / veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ