E-bebek world kampanyası 150 TL harcamaya 50 TL puan hediye 1-18 Eylül

  • 01 Eylül 2016
E-bebek world kampanyası 150 TL harcamaya 50 TL puan hediye 1-18 Eylül

E-bebek mağazaları ve ebebek.com internet sitesinde world kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 50 TL değerinde world puan hediye edilecektir. Kampanya bu ay 1-18 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kazanılan Worldpuan’lar 29 Eylül 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 10 Ekim 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 11 Ekim 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapıda ödeme siparişlerinde geçerli değildir. Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecek olup, ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

Yapı Kredi Worldcard EBEBEK yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Albaraka EBEBEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
Anadolubank EBEBEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Vakıfbank EBEBEK yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Hediye kartları

Mağazalarımızda çeşitli tutarlarda hediye kartları satılmaktadır. Hediye kartını istediğiniz miktarda ödeme yaparak tanıdıklarınıza, akrabalarınıza ve sevdiklerinize hediye edebilir, onlara ebebek mağazalarında alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Hediye Kartları ile ilgili detaylı bilgiyi ebebek mağazalarından ya da 0216 325 11 11 nolu telefondan Bebeveyn Sadakat Merkezi yetkilimizden öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ