Eca Confeo Premix ,Proteus kombiler Yüzde 30’a Varan indirimlerle worldcarda özel +4 Taksit

  • 08 Haziran 2010
Eca Confeo Premix ,Proteus kombiler Yüzde 30’a Varan indirimlerle worldcarda özel +4 Taksit

E.C.A’nın Haziran Kampanyası’nda, ‘ Ayda 169 TL taksitle Confeo Premix tam yoğuşmalı kombi’ ve ‘ Proteus kombiler ayda 99 TL taksit avantajları ile sizleri bekliyor. Ayrıca konvansiyonel kombiler, panel radyatörler ve termostatik vanalarda % 30’a varan indirimler ve Haziran sonuna kadar Worldcard´a özel +4 taksit veya 2 ay taksit erteleme imkanları ile…

Enerjiyi verimli kullanan ve kullanım suyunda konfor sağlayan E.C.A. Confeo Premix kombiyi kaçırmayın…

Tamamı Türk mühendislerince geliştirilen ve enerjinin verimli kullanılmasını sağlayan çevre dostu E.C.A Confeo Premix yoğunlaşmalı kombiler, Haziran 2010 sonuna kadar, 169 Tl taksit imkanı ile satışa sunuluyor. E.C.A. Confeo Premix tam yoğuşmalı kombiler, sağladığı yüzde 20’ye varan enerji tasarrufunu doğalgaz faturana yansıtarak, aile bütçesine katkı sağlıyor.

E.C.A Confeo Premix, comfort özelliği sayesinde, son 24 saat içindeki kullanım suyu taleplerini izleyebiliyor ve kaydedebiliyor. Bu sayede tüketicinin kullanım suyu alışkanlıklarını ortaya çıkaran kombi, hafızasında kaydettiği bilgilere göre, diğer 24 saat içindeki kullanım suyu taleplerini tahmin edebiliyor.  Geliştirilmiş sistemi sayesinde sıcak suyu daha kısa sürede temin edebilen E.C.A Confeo Premix, Blue Angel sertifikası ile benzerlerinden farklılaşıyor ve doğa dostu bir kombi olarak öne çıkıyor.

E.C.A. Proteus Kombiler Ayda 99 TL taksitle…

Ayda sadece 99 TL taksitle kullanıcılarıyla buluşan E.C.A. Proteus kombi ise kompakt tasarımı, zarif görünümü ve ergonomik kumanda paneliyle kullanım konforu sunuyor. Çelik plakalı eşanjörü sayesinde hızlı, sabit sıcaklıkta ve öncelikli olarak kullanım suyu sağlayan E.C.A. Proteus kombi, küçük hacmiyle de kendisine her ortamda yer bulabiliyor. Yüksek verimi, sahip olduğu geniş emniyet sistemleri ile birlikte E.C.A. Proteus, çevreci özellikleri ile fark yaratıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ