Getir world kart kampanyası 50 TL alışverişe 25 TL hediye

  • 03 Aralık 2016
Getir world kart kampanyası 50 TL alışverişe 25 TL hediye

Alışverişte yeni bir dönemi başlatan Getir istediğiniz ürünleri bulunduğunuz konuma getiriyor. Market alışverişi yapıp ister parka isterseniz evinize iş yerinize teslim şeklinde satın alabilirsiniz.

Şimdi world kart ile Getir uygulaması üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde world puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya yapı kredi cüzdan üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
1-31 Aralık 2016 tarihleri arasında Getir’den tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplam 25 TL World puan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak maksimum puan tutarı 25 TL olacaktır. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kazanılan World puanlar 12 Ocak 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. World puanların son kullanma tarihi 23 Ocak 2017’dır. Kullanılmayan puan 24 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılan ek 10 TL puan 26 Ocak 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecek olup, 7 Şubat 2017 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi World cardlar ile birlikte, Albaraka, Anadolubank ve TEB World cardlar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımında kazanılacak ek 10 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Business kartlar, banka kartları, iptal ve iade işlemleri ve puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi ve Getir kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanyalar sadece World Üye iş yerlerinde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İş yerlerinin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Srsr dedi ki:

    Sadece İstanbul da hizmet verilmektedir diyor aslı varmıdır

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Evet sadece İstanbul’da hizmet veriliyor.

  3. hasan dedi ki:

    bkm express 30 liraya 10lira iade ediyor getir’de acaba onunla ödeme yapıldığında world puan verilmiyor mu

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.