Gittigidiyor world kampanyası 1-16 Kasım 2014

  • 30 Ekim 2014
Gittigidiyor world kampanyası 1-16 Kasım 2014

Alışveriş sitesi gittigidiyor.com Kasım ayına world kampanyası ile başlıyor. Beklendiği üzere maksimum hediye puan tutarı sadece 50 TL. 1-16 Kasım 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada yapacağınız 500 TL – 999,99 TL arasındaki harcamalarda 25, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL kazanabileceksiniz.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Bir banka müşterisi, sahip olduğu farklı kartlar üzerinden birden fazla kez aynı kampanyaya katılırsa, sadece en yüksek tutarlı alışverişten kazandığı Worldpuan’lar hesabına yüklenir.

Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.

GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 28 Kasım 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 9 Aralık 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 10 Aralık 2014 tarıhı itibari ile geri alınacaktır.

Business kartlar , banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Paypal ödemeleri kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.