Gittigidiyor world kart kampanyası %10 puan hediye 3-16 Haziran 2013

  • 03 Haziran 2013
Gittigidiyor world kart kampanyası %10 puan hediye 3-16 Haziran 2013

Gittigidiyor alışverişlerinizde %10 hediye puan fırsatı sizleri bekliyor. Gittigidiyor world kredi kartı kampanyasında bu ay 3-16 Haziran 2013 tarihleri arasında %10 World puan kazanma fırsatını kaçırmayın!

  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard (Yapı Kredi Playcard dahil), TEB ve Albaraka Worldcard kart sahipleri 01 – 16 Haziran 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında GittiGidiyor.com üzerinden tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 500 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 Worldpuan kazanacaklardır.
  • Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Bir banka müşterisi, sahip olduğu farklı kartlar üzerinden birden fazla kez aynı kampanyaya katılırsa, sadece ilk kazandığı Worldpuan’lar hesabına yüklenir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan her yerde kullanılabilir. GittiGidiyor’da kredi kartı puanları ile ödeme yapılamamaktadır.
  • GittiGidiyor’da gerçekleştirilen Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.
  • Kazanılan Worldpuan’lar, 22 Haziran 2013 tarihinde, gün içerisinde kartınıza tanımlanacaktır. 23 Haziran 2013 tarihine kadar tanımlanmayan puanlarınız için bankanızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 03 Temmuz 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 04 Temmuz 2013 tarihinde geri alınacaktır.
  • Sanal Kartlar kampanya kapsamındadır. Business kartlar, banka kartları ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanyanın gerçerli olmadığı kategoriler; “Ziynet ve Külçe Altın”, “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için)’dir.
  • Yapı Kredi Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ