Hepsiburada world kart kampanyası 100 TL hediye 1-30 Eylül

  • 26 Ağustos 2016
Hepsiburada world kart kampanyası 100 TL hediye 1-30 Eylül

World kredi kartı sahipleri Eylül ayında hepsiburada.com sitesinden yapacakları alışverişlerde 100 TL world puan kazanacak. Kampanya kapsamında 1-30 Eylül tarihleri arasında yapı kredi cüzdan üzerinden kampanyaya katılarak 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde world puan hediye edilecektir.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.

Kazanılan World puanlar 13 Ekim 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.World puanların son kullanma tarihi 24 Ekim 2016’dır.

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL World puanlar 28 Ekim 2016 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 9 Kasım 2016′ da geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank World dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.