Hepsiburada world kart kampanyası 150 TL puan hediye 1-15 Mayıs

  • 29 Nisan 2016
Hepsiburada world kart kampanyası 150 TL puan hediye 1-15 Mayıs

Online alışveriş sitesi hepsiburada.com Mayıs ayına özel kredi kartı kampanyasında world kartı seçti. World kredi kartı sahipleri 1-15 Mayıs tarihleri arasında hepsiburada sitesinden yapacakları 500 TL üzeri ödemelerde 50 TL, 1000 TL üzeri ödemelerde 100 TL değerinde ve 2000 TL üzeri ödemelerde 150 TL değerinde world puan kazanacak.

Son dönemde internet sitelerinin sunduğu en iyi puan kampanyası ama maalesef hepsiburada fiyatları çoğu üründe piyasanın üzerinde.

Kampanya katılımı yapı kredi cüzdan ile yapılmalıdır.
Kazanılan Worldpuan’lar 3 Haziran 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 14 Haziran 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 15 Haziran 2016’da geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden yapılan katılımlardan kazanılacak ek 50 TL Worldpuan’lar 28 Haziran 2016 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan puanlar 10 Temmuz 2016′ da geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, cep telefonları, fotokopi kâğıtları, TL kartı, TL yükleme ürünleri alışverişlerinde kampanyadan yararlanılamaz.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte .Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 50 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Yapı Kredi ve hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ