Hepsiburada world kart kampanyası 16-30 Haziran 2017

 • 13 Haziran 2017
Hepsiburada world kart kampanyası 16-30 Haziran 2017

Online alışveriş sitesi hepsiburada.com sitesinde world kredi kartı kampanyasına özel 75 TL’ye varan world puan hediye edilecek. Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde world puan kazanacaksınız.

World kampanyası bu ay 16-30 Haziran 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır.Her müşteri bir kez World puan kazanma hakkına sahiptir. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden World puan kazanacaktır.
Kazanılan World puanlar 6 Temmuz 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. World puanların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2017 ’dır. Kullanılmayan World puanlar 18 Temmuz 2017 itibari ile geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan ek puanlar 14 Temmuz 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 25 Temmuz 2017 olup, kullanılmayan puanlar 26 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile World puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank World cardlar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Yapı Kredi World card sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank World card sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka World card sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  hepsiburadada altın alımında puan yüklemesi oluyor mu nesrin hanım

 2. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanim Ykb puanlari parca parca mi yukluyor gittigiyordan kazandigimiz puanlarda 50 tl sini yuklemis bilginiz varmidir tsk.

 3. Serkan dedi ki:

  Hepsiburada kampanyasına mesaj attım cevap bu kampanya 15 Şubat ta bitti ilginize tşk ederim geldi vakifbank world kredi kartı kullanıcısıyim bir yanlışlık var galiba

 4. Ms dedi ki:

  Serkan daha kampanya başlamadigindan en son world kampanya tarihini görüyordur şubat ayi olarak.
  Kampanya resmileşince msj atman gerekir.
  Ayrica anonim arkadaş altın alişverişinde puan kazaniliyordu sanirim ancak hepsiburada da altin alayim dersen en az 100 tl zarar edersin çok pahali satiyorlar. Tavsiye etmem bu nedenle.

 5. NEW HORİZONS dedi ki:

  NESRİN HANIM WORLD KART BABALAR GÜNÜ İÇİN YENİ KAMPANYA YAPMIŞ ;LİNK;

 6. Kaplan dedi ki:

  Daha önce Hepsiburada dan altin alıp puan kazan oldumu

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkür ederim eklendi.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ekledim efendim teşekkürler.

 9. AY dedi ki:

  birşey değil :)

 10. uA dedi ki:

  Daha önce Hepsiburada dan altin alıp puan kazan oldumu

BİR YORUM YAZ