Kampanya ve İndirim Haberleri

Hızlıal world kart puan kampanyası 1-30 Eylül 2015

  • 31 Ağustos 2015
Hızlıal world kart puan kampanyası 1-30 Eylül 2015

World kredi kartı sahipleri bu ay hizlial.com online alışveriş sitesinden yapacakları alışverişlerde 50 TL değerinde world puan kazanıyor. Hızlıal world kart kampanyası kapsamında 1-30 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL world puan kazanacak.

Maalesef world kart kampanyaları 50 TL’yi aylardır geçemiyor. İnternet bankacılığı Nuvo ile E-ticaret alışverişlerinde 50 TL iade alabilirsiniz. Ayrıntılar için Tıklayın

Kampanya Ayrıntıları
World’e özel 25 TL veya 50 TL Worldpuan fırsatı. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!
Puan kampanyası kapsamında 1 -30 Eylül 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar 21 Ekim 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 1 Kasım 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 2 Kasım 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Sanal kartlar kampanyaya dahildir.
Kampanyaya altın ve kontör, takı, mücevher ve saat alımları dahil değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
Hızlıal.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x