Kampanya ve İndirim Haberleri

Jolly tur world kart kampanyası 200 TL hediye 8 Mayıs – 3 Haziran 2019

  • 11 Mayıs 2019
Jolly tur world kart kampanyası 200 TL hediye 8 Mayıs – 3 Haziran 2019

World kredi kartı sahipleri Jolly Turdan yapacakları 4000 TL ve üzeri rezervasyonlarında 200 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 8 Mayıs – 3 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya Jolly merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, www.jollytur.com ve Jolly çağrı merkezinde geçerli olacak ve 12 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 8 Mayıs-3 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya katılan ve World Üye İşyeri olan Jolly Tur merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, jolly.com ve Jolly çağrı merkezinden yapılacak 4.000 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları ve bireysel banka kartları ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 4.000 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.Nakit çekim, mail orderişlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Haziran 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’larınson kullanma tarihi 23 Haziran 2019’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Haziran 2019’da geri alınacaktır.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden veya SMS (kısa mesaj) ile katılım yapılabilecektir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve ticari kredi kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için JOLLY yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.
Albaraka Worldcardsahiplerinin kampanya katılımı için JOLLY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarınıSMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcardsahiplerinin kampanya katılımı için JOLLY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x