Kampanya ve İndirim Haberleri

Kiğılı world kart kampanyasında 50 TL hediye 1-30 Eylül 2020

  • 02 Eylül 2020
Kiğılı world kart kampanyasında 50 TL hediye 1-30 Eylül 2020

World kredi kartı sahipleri Kiığı mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde puan kazanacak. Kazanılan puanlar maalesef sadece Kiğılı’da geçerli olacak. Giyim markalarına ait kampanyalarda 500’e 50 çok kötü bir oran. Kampanya berbat…

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil kampanyası kapsamında 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Kiğılı mağazalarından ve kigili.com’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Kiğılı Puan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Kiğılı Puan kazanacaktır.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kazanılan Kiğılı Puan’lar sadece Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan Kiğılı puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Kiğılı Puan’lar 9 Ekim 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Ekim 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 21 Ekim 2020’de geri alınacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x