Kliksa world kart kampanyası 1-14 Aralık 2015

  • 30 Kasım 2015
Kliksa world kart kampanyası 1-14 Aralık 2015

World kredi kartı sahipleri kliksa.com adresinden yapacakları 500 TL üzeri harcamalarda 25 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-14 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için KLIKSA yazarak bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numarasını 4454’e mesaj göndermelisiniz.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar 29 Aralık 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.

Worldpuan’ların son kullanma tarihi 09 Ocak 2016’tir.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 10 Ocak 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Vakıfbank World sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermesi gerekmektedir.

TEB World sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka World sahiplerinin kampanya katılımı için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Katılımı onaylanan müşterilere “KATILIM ALINDI. 1-17 ARALIK’TA KLIKSA.COM’DAN YAPACAGINIZ 500 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 25 TL, 1000 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 50 TL WORLDPUAN! WORLDCARD.COM.TR” şeklinde SMS gönderilecektir. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. GSM operatörleri SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; altın ve Mücevherlerdir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.