Kliksa world kart kampanyası 1-30 Eylül 2015

  • 31 Ağustos 2015
Kliksa world kart kampanyası 1-30 Eylül 2015

World kart Eylül ayında neredeyse tüm online alışveriş sitesilerini domine etmiş durumda. World kart Kliksa kampanyası kapsamında 500 TL üzeri alışverişlerde 25, 1000 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde world puan hediye ediyor. Kampanya 1-30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kazanılan Worldpuan’lar 23 Ekim 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Kasım 2015’tir.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Kasım 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için Kliksa yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KLIKSA yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermesi gerekmektedir.” TEB Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KLIKSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı banka nezdinde kayıtlı olan cep telefonu numarasından yapılmalıdır.
Katılımı onaylanan müşterilere “KATILIM ALINDI. 1-30 EYLUL’DE KLIKSA.COM’DAN YAPACAGINIZ 500 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 25 TL, 1000 TL VE UZERI ALISVERISINIZE 50 TL WORLDPUAN! WORLDCARD.COM.TR” şeklinde SMS gönderilecektir. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. GSM operatörleri SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler.
Kampanya döneminde, kampanya koşullarını sağlayan ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanya dönemi boyunca, alışverişiniz öncesinde veya sonrasında sms ile katılım gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; Altın ve Mücevherlerdir.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.