Kampanya ve İndirim Haberleri

Koçtaş world kart kampanyası 50 TL hediye 1-30 Haziran 2020

  • 01 Haziran 2020
Koçtaş world kart kampanyası 50 TL hediye 1-30 Haziran 2020

World kredi kartınızla Koçtaş internet sitesinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizin ödemesini world mobil uygulamasından yaparak 50 TL değerinde world puan kazanabilirsiniz. Kampanya 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında Koctas.com.tr ve Koctas Mobil uygulamasında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 01-30 Haziran 2020 tarihleri arasında Koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından yapılan taksitli ve tek çekim alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya Koçtaş mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
Tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri harcamada 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Kampanya katılımı World Mobil uygulaması üzerinden ya da SMS ile gerçekleştirilmektedir.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile veya World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir.
Yapı Kredi World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Fırsatlarım” menüsünden Koctas.com.tr Worldpuan Kampanyasına “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılmalıdır.
Yapı Kredi Kart sahiplerinin kampanya katılımı için alışverişten önce KOCTAS yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Vakıfbank sahiplerinin kampanya katılımı için alışverişten önce KOCTAS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Albaraka Kart sahiplerinin kampanya katılımı için alışverişten önce KOCTAS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Kampanyaya Yapı Kredi Bireysel kredi kartları, Vakıfbank ve Albaraka Bireysel Worldcard’ ları dahildir.
Business kredi kartları ve banka kartları dahil değildir.
Worldpuan’lar 9 Temmuz 2020 tarihinde yüklenecektir.Worldpuan’ların son kullanım tarihi 30 Temmuz 2020 olup, kullanılmayan Worldpuan’lar 31 Temmuz 2020 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
World Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ