Kampanya ve İndirim Haberleri

Koton world kart kampanyası 3-17 Haziran 2019

  • 03 Haziran 2019
Koton world kart kampanyası 3-17 Haziran 2019

World kredi kartı sahipleri Koton mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL koton puan kazanacak. Kampanya bu ay 3 – 17 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Yapı Kredi World ile 03 – 17 Haziran 2019 tarihleri arasında Koton mağazalarından ve koton.com’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 200 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 20 TL Koton Puan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Koton puan’lar 20 Haziran 2019 tarihine kadar yüklenecektir.
Puanların son kullanım tarihi 1 Temmuz 2019’dir.
Kullanılmayan puanlar 2 Temmuz 2019’da geri alınacaktır.
Kampanyada kazanılan puanlar Koton mağazalarında kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.koton.com’ de kullanılamayacaktır.
Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası KOTON MAĞAZACILIK TEKS.SAN.VE TİC.A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ